Kategorie

Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285

DOPRAVA ZDARMA Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285
 Další obrázky
Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285 Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL TQ 285
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: NAPOLEON
Model: TRAVEL TQ 285
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
8990
Naše cena 8 990 Kč
Naše cena
Bez daně: 7 430 Kč
Množství:  
Grilování na cestách
Technické propracování kanadských kontruktérů, kteří se zaměřili na funkčnost, praktičnost a design. Díky grilu TQ285 si tyto vlastnosti můžete nyní užívat také na Vašich cestách s přáteli a rodinou..Cestovní gril má variabilní nožičky, které můžete ukotvit na zemi při Vašem grilování v přírodě a získat tak lepší stabilitu celého grilu. Cestovní gril Vám svým  rozměrem 60 x 49 x 35 cm poskytne dostatek prostoru pro Vaše grilování na výletech, ať už po krásách České republiky nebo rozmanitosti světových krajů.. Detailní propracování můžeme vidět také na integrovaném teploměru, díky kterému můžeme sledovat aktuální stav teploty v grilu a využít vhodného okamžiku pro uložení suroviny na gril, tak aby se ihned zatáhla a neztratila šťavnatou chuť.
U cestovního grilu je kladen důraz především na praktičnost, což můžeme vidět na snadno manipulovatelném ovládní tohoto grilu. Oba hořáky jsou samostatně ovladatelné. Nabízí se Vám tedy možnost nepřímého grilování.
 
Parametry přenosného grilu
 • 2 trubicové nerezové hořáky jednotlivě zapalovatelné systémem JET-FIRE
 • smaltovaný litinový vlnitý oboustranný půlený rošt
 • uzamykatelné víko v modré metalíze s teploměrem
 • sklopné nožičky s miskou na odpadní tuk
 • standardní připojení na plynové kartuše (šroubovací)
 • možnost rozšíření o připojení k plynové láhvi (nutno dokoupit regulátor)
 • extra velká plocha vaření 1840 cm2
 • výkon až 4,1 kW
 • ochrana proti větru
 • rozměry 60 x 49 x 35 cm (složená výška 28 cm), váha 12 kg
 • prodloužená záruka až 10 roků
Připojení k plynové kartuši
Přenosný gril Travel TQ285 je standardně vybaven připojením na plynovou kartuši, kterou je možno doobjednat - šroubovací plynová kartuše.
Pokud by jste však rádi využívali standardní plynovou lahev 5kg nebo 10kg, tak Vám doporučujeme pořídit si ke grilu navíc sadu adaptéru a připojovací hadici s redukcí.
 
Příslušenství
jako vhodný doplněk ...
Tento gril můžete rozšířit například litinovou deskou místo jednoho roštu pro lepší grilování drobných surovin, či tašku na snadné a čisté přenášení.